Jdeme stanovat. Mimčo taky!

V létě se člověk v bytě cítí jako lev v kleci. S troškou přípravy si můžete klidně užít pořádnou stanovačku i s malým dítětem – sbalte pár důležitých věcí, a můžete hrdě vyrazit za dobrodružstvím. Životní zážitky se těší, až je objevíte! Jak se na rodinné stanování připravit?

jdeme-stanovat-bryndulin

Úspora věcí

Je úplně jedno, kde vaše první dobrodružství prožijete. Můžete klidně stanovat na zahradě, u nejbližší řeky, nebo v nedalekém kempu. Není důležité místo, ale to, jak si svůj den uspořádáte a užijete. Při kempování je špinavější oblečení povoleno, takže pro jednou nedbejte na dokonalost a sbalte pouze to nejnutnější. Kočár nechte doma! Pro přenášení nejmenšího člena výpravy se skvěle hodí nosítka, díky kterým máte volné ruce. Ergonomické nosítko nebo šátek jsou vhodné pomůcky i pro nejmenší miminka. Nosit v nich můžete i odrostlejší batolata.

 

 nosítko-little-frog-bryndulin

Co si nezapomenout

Zatímco haldy oblečení oželíte, základní jídelní pohodlí vašeho malého bryndulína nikoliv. Vždy se hodí mít po ruce ohřívač láhví a pokrmů, který místo do elektřiny doma zapojíte do adaptéru auta. Tuhle vychytávku si budete pochvalovat!

ohrivacka-lahvi-bryndulin

V létě se děti rychle přehřívají, proto si stan nezapomeňte postavit na místě, kde bude ideálně po celý den stín. Projděte nejbližší okolí stanu a odstraňte nebezpečné předměty – střepy, jedovaté houby nebo bobule. A hlavně – přibalte si s sebou malý nafukovací bazének! Přes den se dítě osvěží, večer mu připravíte pohodovou lázeň.

 

bazenek-brnydulin

Na stanovačku se hodí mít po ruce pár igelitek, do kterých zabalíte přes noc oblečení proti vlhkosti. Až si budete odškrtávat seznam věcí, přibalte si malou svítilnu – postačí i dobrá appka v mobilu. A nezapomeňte na zábavu pro dítko! Ideální volbou jsou nové a neokoukané hračky, které dítě zabaví, než postavíte stan nebo nachystáte jídlo.

medvidek-tedik-bryndulin

        

 

 detsky-batuzek-bryndulin

Nikdy nezapomenu - slunce zapadalo, opékali jsme buřty a u ohně se v barelu ohřívala voda. Večerní lázeň pro spokojenou devítiměsíční princeznu byla téměř připravená.

Už se těšíte na vaše nové zážitky? Je na čase sbalit stan a odvahu. Bude to skvělé!

 jdeme-stanovat-2-bryndulin

 

Jak si užít dovolenou s malými dětmi, a jak se sbalit, se dozvíte v našem dalším článku.

Máte dotaz ohledně zboží? Kontaktujte nás!

Bryndulín.cz (1)

 Autorka: Veronika Lanková

61364747_339403006723191_1572700686016053248_n