Kam na výlet s malými dětmi?

 

Po opatrném nástupu jara slibuje předpověď počasí pro celou republiku na následující víkend příjemné teploty a minimum srážek. Kam vyrazit s nejmenšími dětmi, a na co nezapomenout před odjezdem?

Vychutnejte si krásu přírody!

Jarní výlety patří mezi nejkrásnější. Příroda hýří barvami, teploty jsou příjemné. Vydejte se na první piknik se svým dítětem. Vybavte se dobrotami, svému bryndulínovi pořiďte jedinečný šátek nebo nosítko, ve kterém se bude cítit jako ryba ve vodě, a udělejte si pohodu na louce. Ať žije jaro! 

Pořádný výlet

Máte k dispozici celý den, nebo dokonce celý víkend? Do druhého dne od objednání máte doma pohodlnou autosedačku podle váhy dítěte, a hurá za dobrodružstvím! Čekají na vás doposud neobjevená místa. Vyhlídkové stezky, kde se podíváte nad úroveň stromů, naleznete po celé republice. To je jarní výzva, kterou díky pohodlnému kočárku zvládne i nejmenší dítě.  

Navštívit můžete například:

 

Úspěch zaručen!

Všechny děti bez rozdílu věku zbožňují pozorování zvířat. Víte o tom, že východní cíp naší země ukrývá skvost v podobě jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás? Zoo Zlín je jedinečná svým členěním podle kontinentů. Zdá se vám to příliš z ruky? Uložte svůj poklad do dětské cestovní postýlky a objevujte okolí. 

Kam se vypravíte o víkendu vy?

 

Autor: Veronika Lanková

 61364747_339403006723191_1572700686016053248_n