Trendy těhotenská móda 2019 - 5 tipů pro stylových devět měsíců

Zjistěte, jaká těhotenská móda bude trendy v roce 2019. 5 tipů pro stylových devět měsíců!

 

A-Line košile a šaty


Linka pod prsy obrací pozornost k Vašim přednostem a rozšířená sukně elegantně schová větší bříško a širší boky. A právě proto se perfektně hodí v těhotenství i po něm

                                                                                                  MaternityFashionTips,WomaninMaternityTop

Nabídka střihů pro áčkové šaty je skutečně všech podobách – krátké, dlouhé, bez ramínek i s nimi, jednobarevné, lesklé, matné, a hlavně s květinovými vzory, puntíky i pruhy.

 

Těhotenský pás

                                                     Výsledek obrázku pro těhotensky pas

Anatomický viskózní těhotenský pás je ideální po celou dobu těhotenství. Přední část pasu je vyšší, nařasená, aby zakryla bříško, 
zadní díl je rovný. Můžete ho nosit pod (momentálně krátké) oblíbené tričko nebo do už nepadnoucích kalhot. Pomáhá zvýraznit bříško a dělá z Vás sexy maminku. 

                         

Těhotenské jeans

                                                Související obrázekVýsledek obrázku pro tehotenske jeans sukne

Díky nastavitelnému břišnímu pásu lze tyto přiléhavé těhotenské džíny regulovat v šíři pro maximální komfort během celého těhotenství. Pohodlný, žerzejový pás se přizpůsobí bříšku. S obvyklými průhmatovými kapsami vpředu i vzadu.

 

Tuniky

                                                 Výsledek obrázku pro tehotenska tunika

V době těhotenství každá žena vyžaduje hlavně pohodlí a k tomu se perfektně hodí těhotenská tunika, prodloužené délky až na boky, je velice pohodlná pro rostoucí bříško. Eleganci a šmrnc této tunice dodává použitý pruhovaný vzor v kombinaci s rozlišnou délkou každého rukávu. Je vhodná jak po celou dobu těhotenství tak i po něm.

 

Kojící komfortní košilka

                                                         Výsledek obrázku pro kojici komfortni kosilka

Košilka je navržena tak, aby Vám poskytla komfort s elegancí. Tato moderní košilka s podprsenkou je vyrobena z vláken technologie v kombinaci s Skinlife Meryl. Toto vlákno má bakteriostatické vlastnosti při zachování přirozené rovnováhy pokožky. Díky pozitivní ionty stříbra (Ag +) eliminuje indukce alergií a zároveň poskytuje komfort při nošení. To zajišťuje vysoký stupeň respirační vlhkosti velmi dobře při zachování optimální tělesné teploty. 
Tvar podprsenky i košilky Vám zajistí sportovní styl, pohodlnost. 

 

 Autor: Jackobeena